Overloka lietošanas-izvēles meistarklases

Posted on: 15/06/2020, by :

♥️18.jūnijā, ceturtdienā, plkst. 11.00
vai
♥️18.jūnijā, ceturtdienā, plkst. 17.30

📍Gribi zināt kas ir overloks un kā tas var tev noderēt?
📍Gribi iemācīties pareizi un droši lietot savu overloku?
📍Vēlies iegādāties overloku, bet nezini kādu modeli?
📍 Gribi pamēģināt BERNINA vai Bernette overloku?
📍Ir jebkura ražotāja overloks, bet nemāki pareizi to
lietot/regulēt?
📍 Vēlies atnākt un nerūpējoties par diegiem/audumiem sākt
mācīties šūt ar overloku?

💡Tev noteikti Palīdzēs Burdas Salons OVERLOKU MEISTARKLASE – 1 nodarbības overloka meistarklase, pēc Jūsu izvēles 18.jūnijā, ceturtdienā, plkst. 11.00 vai 18.jūnijā, ceturtdienā, plkst. 17.30!

💡Overloks aizvien lielākai hobija šuvēju daļai kļūst par neatņemamu darba instrumentu, lai apģērbs iegūtu profesionālu un pabeigu izskatu.

💡BERNINA sertificēta konsultante Ilze Balode ir izstrādājusi un vada 1 meistarklases nodarbību, kuras laikā iepazīstināsim ar overloku, tā darbību, funkcijām un regulējumiem, diegu ievēršanu, kā arī dažādiem vīļu veidiem un to pielietojumu. Plakanšuves (Koverloka) iespēju demonstrācija. Meistarklase ir praktiska nodarbība, kuras laikā katram interesentam ir savs overloks un materiālu komplekts darbam.

💡Programmā 1 nodarbība.

💡Grupā maksimāli 4-6 klausītāji (individuāla pieeja).

💡Meistarklases cena – 30 eiro. VISI materiāli iekļauti cenā!

🔺Gaidīsim online pieteikuma anketas lapā www.susanasskola.lv vai pa e-pastu info@susanasskola.lv.
Tālrunis uzziņām 22835650

🔺Informācija par BERNINA/Bernette overlokiem – http://susanasskola.lv/bernina-sujmasinas/overloki-2/