Pieņemam pieteikumus šūšanas un rokdarbu skolas “Burda Rīga” rudens – ziemas kursam

Posted on: 28/06/2018, by :

Vasara šogad mūs lutina, Līgo svētki nosvinēti. Pavasara un vasaras grupu klausītāji jau radījuši skaistus izstrādājumus un gatavojas noslēguma darba radīšanai. Vasaras grupas audzēkņi, savukārt, iesāk apgūt aizraujošās šūšanas pasaules noslēpumus, lai rastu praktiski noderīgu un relaksējošu aizraušanos un vaļasprieku, kas ļauj ne tikai aizmirsties no ikdienas steigas un stresiem, bet arī radīt skaistas lietas sev, sev tuvajiem, mīļajiem, kā arī mājas interjeram.

Ir lietas, kas nemainās, kā lietus Jāņu dienā – arī šūšanas un rokdarbu skolā “Burda Rīga” rudens jau izsenis ir jauna mācību perioda sākums.

Šogad kursu sākumu plānojam 17.septembrī, kad durvis vērs skaistās, labi aprīkotās telpas Rīgas centrā, lai prasmīgu pedagogu vadībā ļautu apgūt dažādās programmas, ko piedāvā šūšanas un rokdarbu skola “Burda Rīga”:

 

 

  1. Šūšana bez priekšzināšanām latviešu vai krievu valodā 
  2. Šūšana ar labām priekšzināšanām latviešu vai krievu valodā
  3. Konstruēšana (tikai ar labām šūšanas zināšanām) latviešu vai krievu valodā 
  4. Mašīnadīšana 
  5. Adīšana ar rokām
  6. Tekstilmozaīka (Kvilts un Pečvorks)
  7. Mašīnizšūšana
  8. Tamborēšana

Visās programmās dienu un laiku piedāvājums ir ļoti plašs, iespēja izvēlēties mācības 1 vai 2 reizes nedēļā, dažādās dienās pēc izvēles, t.sk. sestdienās un svētdienās.

Skolas maksa ietver papildus nodarbības – krāsu un stila konsultācijas, mašīnmācība un materiālmācība, izdales materiālus, kvalitatīvu BERNINA šujmašīnu klases telpās, kā arī augsti profesionālu pasniedzēju. Skolas maksa tiek sadalīta 5 maksājumos, tādejādi maksājumi veicami ik mēnesi. Tiek slēgts apmācību līgums. Apmaksas dokumentus var iesniegt VID.

Reģistrējoties apmācībām nekādi maksājumi netiek ieturēti, reģistrācija nepieciešama grupu plānošanai.

Kā ierasts, labākais veids kā pieteikties ir aizpildot online pieteikuma anketu www.susanasskola.lv

Papildus informācija: info@susanasskola.lv, 27461612 vai 67518340.

Nāc un mācies – praktiski, radoši, profesionāli un kvalitatīvi! Burda – Rīga