Programmatūra

Izšūšanas programmatūra BERNINA EMBRODERY SOFTWARE V7.0 – IZPĀRDOŠANAS CENA!!! SADERĪGA AR VISIEM ŠUJMAŠĪNU RAŽOTĀJU MODEĻIEM!!!

Izšūšanas programma Bernina Embroidery Software Deigner Plus 7 – Windows XP, 7, 8 saderīga, Apple MAC saderīga, iekļauta programmatūra CorelDRAW Essentials X6!!!

embroidery-software-V7_3_web

embroidery-software-V7_4_web

Uzlabota 3D dizainu veidošanas iespēja, apvienojot parastas izšūšanas tehnikas ar 3D izšuvumu tehnikām – Punchwork, Stumpwork, Trapunto, reljefa alfabēta simboli.

 

Vienkārši iespējams mainīt izšūšanas dizaina dūrienu aizpildījumu, piemēram, viegli var pārvērst jebkuru dizainu izšūšanai krustiņdūrienā, kas īpaši aktuāli izšujot tautiskos rakstus.

 

embroidery-software-V7_gui2_webIespēja izšuvuma dizainu radīt un apskatīt proporciju uz izstrādājuma (t-krekli, cepures, žaketes, svārki un bikses), fotogrāfiju pārvēršana par izšūšanas dizainiem. Visplašākās iespējas pilnīgi visam, kas saistīts ar izšūšanas dizainu radīšanu ļoti plašā tehniku spektrā.

 

Šajā saitē iespējams iepazīties ar BERNINA programmatūras divu versiju (Designer Plus un Editor Plus) iespējām:

BERNINA V7 EDITOR un DESIGNER BUKLETS

 

Designer Plus V7.0 programmatūras IZPĀRDOŠANAS CENA – 359.00 EUR

 

Bernina Embroidery Software Deigner Plus V8.0

Windows 7, 8, 10 saderīga, Apple MAC saderīga, iekļauta programma CorelDRAW Essentials X6.

Uzlabota attēlu pārveidošana par izšūšanas dizainiem salīdzinājumā ar V7.0, atvieglots lietotāja interfeiss, kā arī atvieglota dizaina pārvietošana un rediģēšana. Iespēja automātiski dizainam piešķirt vajadzīgās formas, lai uzlabotu izšūšanas kvalitāti.

 

 

Papildināta dizainu ietvaru – rāmju veidošana.

Lietotājam draudzīgs interfeiss ar animētiem taustiņiem. Iebūvēta lietotāja instrukcija help funkcijā. Plašs materiālu un pamācību klāsts youtube.com BERNINA kanālā.

 

 

Pilnveidota 3D dizainu veidošanas iespēja, apvienojot parastas izšūšanas tehnikas ar 3D izšuvumu tehnikām – Punchwork, Stumpwork, Trapunto, reljefa alfabēta simboli, 3D Globe effect. Papildināta dizainu/izšuvumu aizpildīšana ar dažādiem rakstiem.

 

 

 

 

Striķa mākslinieciskā iešūšana – dizainu radīšana ar iešūtu auklu.

 

 

 

 

 

Iespēja izšuvuma dizainu radīt un apskatīt proporciju uz izstrādājuma (t-krekli, cepures, žaketes, svārki un bikses), fotogrāfiju pārvēršana par izšūšanas dizainiem.

 

 

 

Visplašākās iespējas pilnīgi visam, kas saistīts ar izšūšanas dizainu radīšanu ļoti plašā tehniku spektrā. Ieprogrammēti 400zīmējumi, Ieprogrammēti 100 alfabēta fonti un 450 izšuvumu katalogs. Krāsu aplis (palete), vienkārša dizainu krāsu maiņa. Izšūšanas krāsu izvēle/maiņa.

 

 

Dizainu izstrāde no augstas kvalitātes skanētiem materiāliem. Iespēja dizainus saglabāt daudzos formātos citu ražotāju (t.sk. rūpnieciskajām) izšūšanas sistēmām. Visas iespējamās mākslinieciskās dizainu izstrādes, apstrādes un izpildes iespējas.

 

 

 

Izšūšanas programmatūras Bernina Deigner Plus 8  cena – 809.00 EUR (t.sk. PVN 21%)

 

Piedāvājam Bernette Chicago 7 pircējiem Jaunumu:

New PictureProgrammatūru Bernette Embroidery Software Customizer.
Programmatūras paketē ir 78 izšūšanas dizaini, 4 dekoratīvie monogrammu rāmji, kā arī 24 aplikāciju dizaini. Programmatūra ļauj ļoti viegli kombinēt izšūšanas dizainus ar dažādiem uzrakstiem. Jūs variet izmantot visus Jūsu datorā esošos word fontus, kā arī lejuplādēt datorā dažādus dekoratīvos fontus, lai tos vēlāk pārvērstu par skaisti izšūtiem nosaukumiem un vārdiem, kas lieliski papildina Jūsu izšūšanas dizainus.

Tāpat programmatūra ļauj Bernette Chicago 7 mašīnā izmantot lielisko BERNINA Cutwork tool, izgriežot izšūšanas dizainu audumā, kā arī citos materiālos.

Programmatūras cena – tikai €50.00 (iegādājoties kopā ar jaunu šujmašīnu Bernette Chicago 7)
Ja vēlaties iegādāties šo programmatūru atsevišķi (neuzrādot šujmašīnas numuru), cena €100.00

 

Translate »