Šūšanas skola “Burda Rīga” atsāk nodarbības

Posted on: 21/07/2021, by :

Šūšanas un rokdarbu skolas “Burda-Rīga” – rudens/ziemas ciklu plānojam uzsākt 9.augustā!

Šogad atkal nekas nav kā ierasts – arī šūšanas skolas “Burda Rīga” mācību ritmu izjauca notikumi, kas aizsākās pagājušā gada decembrī, dēļ kuriem mācības tika apturētas.

Skolas plūsmas un grupu komplektācija notiks, lai ievērotu spēkā esošos ierobežojumus, par konkrētiem un individuāliem gadījumiem, lūgums konsultēties ar skolu personīgi.

Augustā durvis vērs plašās, skaistās un labi aprīkotās telpas
Rīgas centrā – Marijas ielā 21, lai prasmīgu pedagogu vadībā ļautu interesentiem apgūt dažādās programmas, ko piedāvā šūšanas un rokdarbu skola “Burda Rīga”:

Šūšana bez priekšzināšanām latviešu vai krievu valodā (1.līmenis)
 Šūšana ar labām priekšzināšanām latviešu vai krievu valodā (2.līmenis)
Konstruēšana (sieviešu vai vīriešu apģērbu – tikai ar
labām šūšanas zināšanām) latviešu vai krievu valodā
Mašīnadīšana bez priekšzināšanām (1.līmenis)
Mašīnadīšana ar priekšzināšanām (2.līmenis)
 Kompjuterizētā mašīnadīšana
 Adīšana ar rokām
Tamborēšana
 Tekstilmozaīka (Kvilts un Pečvorks)
 Mašīnizšūšana (Mašīnizšūšanas tehnika + programmatūra BERNINA)

Visās programmās dienu un laiku piedāvājums ir ļoti plašs.

Iespēja izvēlēties mācības 1 vai 2 reizes nedēļā – rīta, dienas, visas dienas un vakara grupās, darba dienās un brīvdienās, t.sk. sestdienās un svētdienās.

Apmācības ilgums visās programmās – 5 mēneši.

Augsti kvalificēti pasniedzēji ar plašu praktiskās darbības pieredzi.

Praksē ilgstoši pārbaudīta un uzlabota, kā arī licencēta mācību programma.

Klases aprīkotas ar kvalitatīvām BERNINA šujmašīnām un overlokiem, Battistella gludināšanas aprīkojumu un jaunākās paaudzes LED apgaismojumu.

Izdevīgākā apmācību maksa Latvijā!

Skolas maksa tiek sadalīta 5 maksājumos, tādejādi maksājumi veicami ik mēnesi.
Tiek slēgts apmācību līgums.
Apmaksas dokumentus var iesniegt VID un saņemt atmaksu.

Skolas maksa ietver papildus nodarbības – krāsu un stila konsultācijas, mašīnmācība, overloka mācība un materiālmācība. Maksā ietverti izdales materiāli, ūdens un tēja.

Reģistrējoties apmācībām nekādi maksājumi netiek ieturēti.
Reģistrācija nepieciešama grupu plānošanai.

Kā ierasts, labākais veids kā pieteikties ir aizpildot online pieteikuma anketu www.susanasskola.lv

Papildus informācija un jautājumi: www.susanasskola.lv, info@susanasskola.lv, 27461612 vai 67518340.

Uzdrošinies, nāc un mācies – praktiski, radoši, profesionāli un kvalitatīvi!

Cieņā, Burda – Rīga!