Šūšanas skolas “Burda-Rīga” mācību sākums jau nedēļā no 9.marta

Posted on: 05/03/2020, by :

Tieši nedēļā no 9.marta, Rīgā, durvis vērs skaistās, labi aprīkotās telpas Rīgas centrā, lai interesenti kuplā skaitā, prasmīgu pedagogu vadībā apgūtu dažādās programmas, kuras piedāvā šūšanas un rokdarbu skola “Burda Rīga”:

📍 Šūšana bez priekšzināšanām latviešu vai krievu valodā 
📍 Šūšana ar labām priekšzināšanām latviešu vai krievu 
valodā
📍 Konstruēšana (sieviešu apģērbu)  
📍 Mašīnadīšana 
📍 Kompjuterizētā mašīnadīšana – JAUNUMS!!!
📍 Adīšana ar rokām
📍 Tekstilmozaīka (Kvilts un Pečvorks)
📍 Mašīnizšūšana
📍 Tamborēšana

💡 Visās programmās dienu un laiku piedāvājums ir ļoti plašs, iespēja izvēlēties mācības 1 vai 2 reizes nedēļā – rīta, dienas, visas dienas un vakara grupās, dažādās dienās pēc izvēles, t.sk. sestdienās.

Vēl ir iespēja pieteikties atsevišķām apmācību dienām/laikiem latviešu valodā vai krievu valodā

💡 Klases aprīkotas ar kvalitatīvām BERNINA šujmašīnām un overlokiem, Battistella gludināšanas aprīkojumu un autonomo apkures sistēmu.

💡 Skolas maksa tiek sadalīta 5 maksājumos, tādejādi maksājumi veicami ik mēnesi. Tiek slēgts apmācību līgums. Apmaksas dokumentus var iesniegt VID. Skolas maksa ietver augsti profesionālu pasniedzēju, papildus nodarbības – krāsu un stila konsultācijas, mašīnmācība un materiālmācība, izdales materiālus, ūdeni un tēju.

💡 Reģistrējoties apmācībām nekādi maksājumi netiek ieturēti. Reģistrācija nepieciešama grupu plānošanai.

📌Kā ierasts, labākais veids kā pieteikties ir aizpildot online pieteikuma anketu www.susanasskola.lv

📌Papildus informācija un jautājumi: www.susanasskola.lv, info@susanasskola.lv, 27461612 vai 67518340.

Nāc un mācies – praktiski, radoši, profesionāli un kvalitatīvi! Burda – Rīga