Šūšanas un rokdarbu skola “Burda Rīga” uzsāk mācības 17.septembrī!

Posted on: 21/08/2018, by :

Šogad vasara mūs priecēja un varējām uzņemt saules enerģiiju pilnībā, tādejādi uzlādējoties rudens darba cēlienam.

Tāpat varējām izbaudīt kā jūtas saulaino valstu iedzīvotāji un saprast vai tiešām gribam būt viņu vietā

Nu jau vācam ābolu ražu, kuļam labību, apstrādājam zemi, gatavojamies bērnus sūtīt skolā un neizbēgami tuvojas rudens, kas iekrāsos Latviju tik skaistos un saprotamos zemes toņos.

Taču jau vairāk kā 20 gadus par tradīciju ir kļuvusi šūšanas un rokdarbu skolas “Burda Rīga” rudens/ziemas kursa uzņemšana un arī šogad skolas nodarbību sākums noteikts 17.septembrī.

Durvis vērs gaišās un ar jaunāko BERNINA tehniku aprīkotās mācību klases, kur zinoši un kvalificēti pedagogi sniegs savas zināšanas klausītājiem, kuri tikai sāk savas gaitas aizraujošajā un praktiskajā šūšanas pasaulē!

Vēl arvien var pieteikties vairākās šūšanas bez priekšzināšanām, šūšanas ar priekšzināšanām, konstruēšanas un modelēšanas, mašīnadīšanas, tamborēšanas, roku adīšanas un mašīnizšūšanas programmās.

Mācīties nekad nav par agru un nekad nav par vēlu, īpaši praktiski noderīgas un relaksējošas zināšanas, kas noderēs tīri praktiskos darbos, kā arī ļaus atgūties un atslēgties no ikdienas rūpēm un steigas.

Aizvien pieteikties var izmantojot mūsu online pieteikuma formu, kas ļauj labāk plānot grupas: http://susanasskola.lv/online-pieteikuma-anketa/

Jautājumi un precizējumi: info@susanasskola.lv vai 27461612

Burda un BERNINA – tā ir lieliska izvēle!