Šūšanas un rokdarbu skolas “Burda Rīga” jaunā kursa sākums 11.septembrī!

Posted on: 30/08/2017, by :

Ļoti ātrā tempā tuvojas šūšanas un rokdarbu skolas “Burda Rīga” sākuma datums!

Esam priecīgi par patiesi lielo interesi, kas lika mums “apgūt” jaunas telpas Marijas ielā 21, kas pavērs skaistu skatu uz Marijas un Pērses ielas stūri, kā arī klašu ekipējumu papildināt ar pilnīgi jaunām BERNINA 330 šujmašīnām! Kā plānots, pirmie klausītāji skolas durvis vērs 11.septembrī!

Nākošnedēļ, līdz 6.septembrim visiem reģistrētajiem interesentiem izsūtīsim informācijas e-pastus ar uzaicinājumu uz nodarbībām, kur precīzi būs norādīts ierašanās laiks (atbilstošs tam, kāds rakstīts pieteikuma anketā), kā arī ierašanās vieta un pasniedzējs, kas tuvākos 5 mēnešus palīdzēs apgūt šūšanas pasauli un tās aizraujošos noslēpumus. Tāpat pieminēsim visu, ko vajadzētu paņemt uz pirmo nodarībbu, taču lai šis teikums Jūs nebaida, tā būs A4 pierakstu klade, zīmulis, rakstāmais un personu apliecinošs dokuments!

Visiem, kuri vēl nav pieteikušies, to vēl var izdarīt aizpildot online pieteikuma anketu mūsu mājaslapā www.susanasskola.lv

Atgādinām, ka varam piedāvāt apmācību 2 mūsu mācību iestādēs Rīgā un Liepājā!

Piedāvājam apmācību dalītās grupās latviešu valodā un krievu valodā! Tāpat piedāvājam apmācību rokdarbu programmās – mašīnadīšanā, tamborēšanā, roku adīšanā, tekstilmozaīkas tehnikā, kā arī mašīnizšūšanā! Pievienojies!