Šūšanas un rokdarbu skolas “Burda-Rīga” jaunais mācību cikls sācies

Posted on: 10/03/2020, by :

Ar prieku ziņojam, ka 9.martā, durvis, pavasara – vasaras ciklam, vērusi šūšanas un rokdarbu skola “Burda – Rīga”!

♥️ Cik lieliski redzēt skaistas un talantīgas dāmas, kas vēlas atraisīt savu radošo potenciālu. Šūšana ir tikai sākums, lai tālāk turpinātu radošo attīstību un nodotos prasmei, kas ne vien ir praktiska, bet arī ar māksliniecisku garu.

♥️Vēl priekšā daudz jaunu tikšanos, jo gandrīz katru dienu nodarbības sāk jauna grupa, tādejādi vēl nekas nav nokavēts un vēl var uzsāk mācības daudzās programmās, gan šūšanā, gan konstruēšanā, gan mašīnadīšanā, kompjuterizētajā mašīnadīšanā, adīšanā, tamborēšanā, tekstilmozaīkā (patchwork un quilt), gan kompjuterizētajā mašīnizšūšanā.

💡Tā kā visas programmas nesākas vienlaicīgi, ar katras programmas interesentu sazinamies personīgi, lai aicinātu uz nodarbībām.

💡Šonedēļ nodarbības uzsāks šūšanas grupu, konstruēšanas grupu, mehāniskās mašīnadīšanas grupu, adīšanas un tamborēšanas grupu, kā arī mašīnizšūšanas grupas interesenti.

❗️Ja ielūgums kādu iemeslu dēļ nav saņemts, lūgums ar mums sazināties pa e-pastu info@susanasskola.lv vai telefoniski 27461612.

✅Ja vēlaties pieteikties mācībām Jums ērtā laikā gaidīsim Jūsu pieteikumu, aizpildot online pieteikuma anketu www.susanasskola.lv

Burda – tā ir veiksmīga izvēle jau 30 gadus!