ŠŪŠANAS UN ROKDARBU SKOLAS “BURDA-RĪGA” MĀCĪBAS UZ LAIKU APTURĒTAS

Posted on: 13/03/2020, by :

Šūšanas skola “Burda Rīga”, konsultējoties ar reģistrētajiem interesentiem ir pieņēmusi lēmumu no šodienas, 13.marta – APTURĒT ŠONEDĒĻ UZSĀKTO APMĀCĪBU PROCESU – uz laiku vismaz 2 nedēļas, lai turpinātu monitorēt situāciju Latvijā, konsultējoties ar atbildīgajām institūcijām un nepieļautu skolas interesentu un klausītāju pakļaušanu riskiem.

Aicinām šajā gadījumā interesentus būt saprotošus, jau noslēgtie līgumi paliek spēkā, tiks koriģēti gan apmacību grafiki, gan apmaksas termiņi.

Tiks piedāvāta alternatīva klausītājiem, lai mācības būtu iespējams pabeigt plānotajā laikā, vai arī mācības pagarināt.

Jautājumu un precizējumu gadījumā lūgums sazināties pa e-pastu info@susanasskola.lv vai zvanīt pa telefonu 27461612.

Translate »