Šūšanas un rokdarbu skolas “Burda Rīga” pavasara – vasaras apmācību cikls tuvojas – sākam 11.martā!

Posted on: 21/02/2019, by :
Šūšana noņem stresu, sniedz radīšanas prieku un ļauj būt ar sevi!

Tieši nedēļā no 11.marta Rīgā durvis vērs skaistās, labi aprīkotās telpas Rīgas centrā, lai prasmīgu pedagogu vadībā ļautu apgūt dažādās programmas, ko piedāvā šūšanas un rokdarbu skola “Burda Rīga”:

Šūšana bez priekšzināšanām latviešu vai krievu valodā

Šūšana ar labām priekšzināšanām latviešu vai krievu
valodā

Konstruēšana (sieviešu vai vīriešu apģērbu – tikai ar labām šūšanas zināšanām) latviešu vai krievu valodā

Klases telpas aprīkotas ar BERNINA šujamtehniku

Mašīnadīšana – Lieliskās pasniedzējas Mārītes Berķes vadībā šī programma ir kļuvusi par skolas vienu no populārākajām programmām, laužot stereotipu par mašīnadīšanu kā vecmodīgu un smagnēju nodarbi. Top brīnišķīgi smalki darbi, kas vienlīdz noder dienas, vakara un pat pludmales izgājienam! Lieliski! Bravo!

Burda – Rīga absolvente – LĪGA RONE-CĀLĪTE no iesācēja par profesionāli.
Foto – Anda Krauze

Adīšana ar rokām

Tekstilmozaīka (Kvilts un Pečvorks)

Mašīnizšūšana

Tamborēšana

*Visās programmās dienu un laiku piedāvājums ir ļoti plašs, iespēja izvēlēties mācības 1 vai 2 reizes nedēļā – rīta, dienas, visas dienas un vakara grupās, dažādās dienās pēc izvēles, t.sk. sestdienās un svētdienās.

Pieejami kvalitatīvi BERNINA overloki

*Skolas maksa ietver papildus nodarbības – krāsu un stila konsultācijas, mašīnmācība un materiālmācība, izdales materiālus, kvalitatīvu BERNINA šujmašīnu klases telpās, kā arī augsti profesionālu pasniedzēju.

*Skolas maksa tiek sadalīta 5 maksājumos, tādejādi maksājumi veicami ik mēnesi. Tiek slēgts apmācību līgums. Apmaksas dokumentus var iesniegt VID kopā ar gada deklarāciju un iespējams saņemt atmaksu.

Tekstilmozaīka – arvien lielāku popularitāti gūstoša praktiskās mākslas forma

*Reģistrējoties apmācībām nekādi maksājumi netiek ieturēti. Reģistrācija nepieciešama grupu plānošanai.

*Kā ierasts, labākais veids kā pieteikties ir aizpildot online pieteikuma anketu www.susanasskola.lv

Papildus informācija un jautājumi: www.susanasskola.lv, info@susanasskola.lv, 27461612 vai 67518340.

Nāc un mācies – praktiski, radoši, profesionāli un kvalitatīvi!
Burda – Rīga