Šūšanas un rokdarbu skolas “Burda Rīga” rudens – ziemas apmācību cikls sācies 16.septembrī!

Posted on: 18/07/2019, by :

Tieši nedēļā no 16.septembra, Rīgā, durvis vērušas skaistās, labi aprīkotās telpas Rīgas centrā, lai interesenti kuplā skaitā, prasmīgu pedagogu vadībā apgūtu dažādās programmas, kuras piedāvā šūšanas un rokdarbu skola “Burda Rīga”:

📍 Šūšana bez priekšzināšanām latviešu vai krievu valodā 
📍 Šūšana ar labām priekšzināšanām latviešu vai krievu 
valodā
📍 Konstruēšana (sieviešu vai vīriešu apģērbu) – tikai ar
labām šūšanas zināšanām) latviešu vai krievu valodā 
📍 Mašīnadīšana 
📍 Kompjuterizētā mašīnadīšana – JAUNUMS!!!
📍 Adīšana ar rokām
📍 Tekstilmozaīka (Kvilts un Pečvorks)
📍 Mašīnizšūšana
📍 Tamborēšana

💡 Visās programmās dienu un laiku piedāvājums ir ļoti plašs, iespēja izvēlēties mācības 1 vai 2 reizes nedēļā – rīta, dienas, visas dienas un vakara grupās, dažādās dienās pēc izvēles, t.sk. sestdienās un svētdienās.

Vēl ir iespēja pieteikties atsevišķām apmācību dienām/laikiem

💡 Klases aprīkotas ar kvalitatīvām BERNINA šujmašīnām un overlokiem, Battistella gludināšanas aprīkojumu un autonomo apkures sistēmu.

💡 Skolas maksa tiek sadalīta 5 maksājumos, tādejādi maksājumi veicami ik mēnesi. Tiek slēgts apmācību līgums. Apmaksas dokumentus var iesniegt VID. Skolas maksa ietver augsti profesionālu pasniedzēju, papildus nodarbības – krāsu un stila konsultācijas, mašīnmācība un materiālmācība, izdales materiālus, ūdeni un tēju.

💡 Reģistrējoties apmācībām nekādi maksājumi netiek ieturēti. Reģistrācija nepieciešama grupu plānošanai.

📌Kā ierasts, labākais veids kā pieteikties ir aizpildot online pieteikuma anketu www.susanasskola.lv

📌Papildus informācija un jautājumi: www.susanasskola.lv, info@susanasskola.lv, 27461612 vai 67518340.

Nāc un mācies – praktiski, radoši, profesionāli un kvalitatīvi! Burda – Rīga

Translate »