Šūšanas un rokdarbu skolas “Burda Rīga” rudens – ziemas apmācību cikls tuvojas – sākam 16.septembrī!

Posted on: 18/07/2019, by :

Tieši nedēļā no 16.septembra Rīgā durvis vērs skaistās, labi aprīkotās telpas Rīgas centrā, lai prasmīgu pedagogu vadībā ļautu apgūt dažādās programmas, ko piedāvā šūšanas un rokdarbu skola “Burda Rīga”:

📍 Šūšana bez priekšzināšanām latviešu vai krievu valodā
📍 Šūšana ar labām priekšzināšanām latviešu vai krievu
valodā
📍 Konstruēšana (sieviešu vai vīriešu apģērbu) – tikai ar
labām šūšanas zināšanām) latviešu vai krievu valodā
📍 Mašīnadīšana
📍 Kompjuterizētā mašīnadīšana – JAUNUMS!!!
📍 Adīšana ar rokām
📍 Tekstilmozaīka (Kvilts un Pečvorks)
📍 Mašīnizšūšana
📍 Tamborēšana

💡 Visās programmās dienu un laiku piedāvājums ir ļoti plašs, iespēja izvēlēties mācības 1 vai 2 reizes nedēļā – rīta, dienas, visas dienas un vakara grupās, dažādās dienās pēc izvēles, t.sk. sestdienās un svētdienās.

💡 Jaunums! Piedāvājumā intensīvās grupas ar apmācības režīmu – 3 reizes nedēļā – iespēja pilnu kursu apgūt 2 vai 3 mēnešos, atkarībā no mācību laika!

💡 Klases aprīkotas ar kvalitatīvām BERNINA šujmašīnām un overlokiem, Battistella gludināšanas aprīkojumu un autonomo apkures sistēmu.

💡 Skolas maksa tiek sadalīta 5 maksājumos, tādejādi maksājumi veicami ik mēnesi. Tiek slēgts apmācību līgums. Apmaksas dokumentus var iesniegt VID. Skolas maksa ietver augsti profesionālu pasniedzēju, papildus nodarbības – krāsu un stila konsultācijas, mašīnmācība un materiālmācība, izdales materiālus, ūdeni un tēju.

💡 Reģistrējoties apmācībām nekādi maksājumi netiek ieturēti. Reģistrācija nepieciešama grupu plānošanai.

📌Kā ierasts, labākais veids kā pieteikties ir aizpildot online pieteikuma anketu www.susanasskola.lv

📌Papildus informācija un jautājumi: www.susanasskola.lv, info@susanasskola.lv, 27461612 vai 67518340.

Nāc un mācies – praktiski, radoši, profesionāli un kvalitatīvi! Burda – Rīga