Šūšanas un rokdarbu skolas “Burda Rīga” – šūšanas programmas sākas 17.septembrī

Posted on: 14/09/2018, by :

Vēl tikai nedaudz un jau pirmdien, 17.septembrī pirmie jaunā šūšanas kursa interesenti vērs šūšanas un rokdarbu skolas “Burda Rīga” durvis, lai iepazītos ar pasniedzējām, programmām, grupas biedriem un dotos jaunā, aizraujošā un panākumiem bagātā izaugsmes ceļā.

Aktīviem,praktiskiem un zinātkāriem cilvēkiem pieder pasaule!

Jaunas zināšanas, jauna draudzība, jaunas iespējas un garantēts rezultāts daudzus gadus pārbaudītās un īstenotās programmās.

Esam visiem interesentie šūšanas programmās izsūtījuši ielūguma vēstules uz izvēlētajām dienām/laikiem, tapēc aicinām arī tos, kas vēl nav atbildējuši ar apstiprinājumu, ieskaitīties savā elektroniskā pasta kastītē un iepazīties ar pilnu informāciju par nodarbību sākumu.

Vēl ir pieejamas dažas vietas dažās no dienām, tapēc, ja neesi vēl pieteikusies/pieteicies uz nodarbībām, to vēl droši var izdarīt, protams, dažas dienas/laiki jau ir pilnībā aizņemti.

Visa informācija mūsu mājaslapā www.susanasskola.lv vai info@susanasskola.lv  

Online pieteikuma anketu atradīsiet http://susanasskola.lv/online-pieteikuma-anketa/www.susanasskola.lv

Informācija pa tel. 27461612