Šūšanas un rokdarbu skolas jaunā cikla sākums – 11.martā

Posted on: 05/03/2019, by :

Notiek vēl pēdējie darbi, lai sakārtotu grupas pēc katra interesenta vēlmēm un iespējām, tāpat pielāgotu grupas izmēram atbilstošas telpu kombinācijas un nosūtītu daudzu interesentu tik ļoti gaidītās uzaicinājuma vēstules!

Visiem interesentiem vēstules nosūtīsim 6 un 7.martā, kad lūgsim apstiprināt dalibu kursos.

Vēl ir iespēja pieņemt lēmumu un pavasari iesākt ar radošu un praktisku iemaņu iemācīšanos skolā, kas vairāk kā 25 gadus sistemātiski un kvalitatīvi apmāca jebkura vecuma, dzimuma un uzskatu interesentu vienojošā mākslā – šūšanā!

Kvalificēti un pieredzējuši pedagogi, gaišas un labiekārtotas klases pilsētas centrā, BERNINA Šveices šujamtehnika, draudzīgi apmācību biedri, laba atmosfēra, vērtīgi un kvalitatīvi pavadīts laiks, jaunas zināšanas un pozitīvi vienojošs hobijs! Plusu viennozīmīgi ir stipri vairāk!

Nāc un pārvari pavasara nogurumu ar radītprieku un jaunām zināšanām. Kad rokas kustas, galvai ir jāpakļaujas 🙂