Tamborēšanas un mašīnadīšanas meistarklases !

Posted on: 10/08/2015, by :

2..1. Bosniešu un īru mežģīņu tamborēšana, sastiprināšanas tehnikas. Vienas meistarklases ilgums 2 nodarbības pa 3 stundām. Meistarklases cena EUR 35.00. Meistarklasei aicinām pieteikties jau tagad. (materiāli iekļauti cenā). Pieteikties līdz š.g. 31.augustam. Piedāvātās meistarklašu dienas pēc interesentu izvēlas vakaros  no plkst. 18.00 – 21.00.(Ja esat izdomājusi jau motivu zīmējuma veidā kādu vēlaties izveidot, noteikti ņemta to līdzi)

?????????????

2. Neprotu adīt uz adāmmašīnas, bet vēlos jaunu kimono džemperīti!
(kurss paredzēts interesentiem lai saprastu vai patīk un padodas mašīnadīšana)

Šūšanas un rokdarbu skola „Burda Rīga” aicina visus, kuri vēlas pamēģināt adīt ar adāmmašīnu uz jaunu  apmācības saīsināto mašīnadīšanas kursu – iesācējiem!

Piedāvājam Jums 16 stundu apmācības kursu, kurā :

–        iepazīsieties ar adāmmašīnām Silver Reed; Brother un to atšķirībām un darbības principiem,

–        kimono džempera konstruēšana un aprēķinu veikšana atbilstoši Jūsu izmēram,

–        parauga adīšana,

–        izstrādājuma adīšana,

–        izstrādājuma gala apstrādes veikšana.

(uz nodarbību līdzi jābūt dzijai Jums vēlamās krāsas tonī – kokvilnas vai kokvilnas ar viskozi 250.gr. (resnumā aptuveni 3-3.5 adāmmadatas), kura uztīta uz spoles)

Apmācības kursu piedāvājam:

No Pirmdienas līdz Ceturtdienai no plkst. 17.00 – 21.00

Trešdienās  no plkst. 9.00 – 17.00

(apmācību uzsāksim, ja grupā būs pieteikušies vismaz 3 interesenti)

Maksa par visu 16 st. apmācības kursu – EUR 103.00

Apmācībai pieteikties pa tel. 27461612 vai e-pastā: info [at] susanasskola.lv