TEKSTILMOZAĪKAS FESTIVĀLS RĪGAS TEKSTILMOZAĪKA 2015

Posted on: 28/07/2015, by :

Burdas Salons un BERNINA ir priecīgi atbalstīt 7.Starptautisko Tekstilmozaīkas festivālu “RĪGAS TEKSTILMOZAĪKA 2015”, kas šogad jau tradicionāli norisināsies skaistajā, A.Dombrovska celtajā, Rīgas Kultūras Pilī “Ziemeļblāzma” no 2015.gada 15.augusta līdz 6.septembrim.

pachwork_plak2015Arī šogad festivāla rīkotāji – biedrība “Latvijas Tekstilmozaīka” ir sagatavojuši grandiozu izstādes programmu, kurā sev interesantu nodarbi atradīs visa ģimene. Festivāla programma ietver starptautiski atzītu tekstilmākslinieku darbu izstādi, Latvijas labāko tekstilmozaīkas māsklinieku darbu izstādi, īpaši interesantu Eiropas kvilta asociācijas 14 valstu pārstāvju minikviltu darbu izstādi, bērnu kvilta darbu izstādi un meistarklases, kā arī modes mākslinieku defilē iznācienus ar īpaši skaisti rotātiem apģērbiem.

 

meistarklases2015KD meistarklases2015_4

Šis festivāls būs kā lieliska atskaņa nupat aizritējušajiem Skolēnu dziesmu svētkiem un Folkloras festivālam Baltica, tieši tādēļ par galveno dominējošo tēmu šīgada festivālā ir atzīta mūzika un Latvijas autoru tekstilmozaīkas darbu izstāde „Krāsu simfonija”, starptautiskā minikviltu konkursa „Piano & forte” darbu izstāde, Latvijas skolu skolēnu konkursa „Mana dziesma” darbu izstāde ir veltīta šim – dziesmu svētku gadam!

Laipni aicināti uz izstādi, kur varēsiet iepazīt lieliskos darbus, daudzi no kuriem radīti uz nepārspējamās BERNINA šujamtehnikas!