Vēl var paspēt pieteikties 2016.gada pavasara – vasaras apmācībai šūšanas skolā “Burda – Rīga”

Posted on: 13/01/2016, by :

Šūšanas un rokdarbu skolas “Burda – Rīga” pavasara / vasaras kurss iesācies kā plānots, 29.februārī. Prieks redzēt daudz pievilcīgas, aktīvas un radošas dāmas, kā arī divus kungus. Šūšanas iesācēji jau aktīvi apgūst šujmašīnu lietošanu, kā arī tiek iepazīstināti ar krāsu un stila pasauli.

Vēl ir pēdējā iespēja pieteikties uz nedaudzajām atlikušajām brīvajām vietām šūšanas, mašīnizšūšanas, konstruēšanas, kā arī rokdarbu – tamborēšanas un roku adīšanas grupām.

Vēlamies vēlreiz atgādināt, ka šūšanas un rokdarbu skola “Burda – Rīga” ir akreditēta un licencēta mācību iestāde, kuras absolventi saņem Valsts atzītu izglītības dokumentu, kā arī iespējams pretendēt uz pārmaksātā Iedzīvotāju ienākuma nodokļa atmaksu, iesniedzot ikgadējo deklarāciju.

Šūšanas un rokdarbu skola “Burda – Rīga” mācības ir strukturētas un sadalītas apmācību moduļos, tādejādi tie nav haotiski amatieru kursi, kur pasniedzēja mēģina sajaukt visus tematus (šūšanas iekārtas, šūšanas tehnika, audumi, konstruēšana) vienkopus, bet beigās vairākus mēnešus tiek šūti vien “paraudziņi”.

Šūšanas un rokdarbu skolā “Burda – Rīga” apmācību cikla pamata uzmanība tiek pievērsta un darbs notiek pie gatavu izstrādājumu šūšanas, tādejādi apmeklējot kursus Jūs ne tikai iemācīsieties šūt, bet jau papildināsiet savu garderobi.

Analogos kursos apgalvo, ka kursos bez priekšzināšanām tiek mācīta konstruēšana, taču vēlamies uzsvērt, ka Burdas piegrieztņu pielāgošana auguma īpatnībām, ko māca šūšanas un rokdarbu skolā “Burda – Rīga” nav konstruēšana, bet gan normāla šūšanas tehniku apguve, ko mācam mūsu skolas klausītājiem bez priekšzināšanām (1.līmenī).

Konstruēšana, ko šūšanas un rokdarbu skolā “Burda – Rīga” pasniedz profesionāla šūšanas un konstruēšanas pasniedzēja, ir šūšanas prasmes augstākā “pilotāža”, kur klausītājus ar ļoti labām zināšanām šūšanā un šūšanas tehnoloģijā (skolas 2.līmeņa absolventus vai šūšanas praktiķus) māca piegrieztņu (lekālu) izveidei no uzskicētā vai iedomātā modeļa. Šajos kursos viss darbs pie rēķināšanas, konstrukciju izveides un labošanas notiek klases telpās, savukārt gatavā izstrādājuma šūšana ir klausītāju “mājasdarbs”.

Šūšanas un rokdarbu skolas “Burda – Rīga” lepnums ir liels skaits rokdarbu tehniku apmācība, īpaši vēlamies vērst Jūsu uzmanību uz Mašīnadīšanas apmācību, kur mūsu skolas pedagoģe un mašīnadīšanas praktiķe Mārīte Berķe Jums nodos mašīnadīšanas tehnikas noslēpumus un palīdzēs radīt fantastiskus izstrādājumus. Katrs mašīnadīšanas programmas klausītājs kursu laikā – klases telpās ir nodrošināts ar SAVU addāmmašīnu.

Tāpat vēlamies uzsvērt, ka mūsu apmācību grupās neuzņemam vairāk par 10 cilvēkiem (6 cilvēki mašīnadīšanas grupā), tādejādi Jūs apmācību laikā vienmēr jutīsiet un variet rēķināties ar individuālu uzmanību Jums un Jūsu apmācības gaitai.

Tāpat šūšanas skola “Burda – Rīga” ir lieliska vieta, kur iegūt jaunus kontaktus, paziņas un pat draugus! Viss ir atkarīgs tikai no Jums!

Gaidīsim Jūs savā pulkā! Atliek vien piezvanīt pa telefonu 27461612 un pieteikties, lai pavērtu ceļu jauniem radošiem apvāršņiem un jaunai kaislībai!

Pilnu informāciju par skolu un pieteikuma anketu atradīsiet
ŠEIT: Informacija par skolu_2016_vasara