Tuvojas šūšanas un rokdarbu skolas “Burda Rīga” nodarbību sākums 17.septembrī

Posted on: 05/09/2018, by :

Ar straujiem soļiem esam iesoļojuši rudenī, kas turpina mūs priecēt ar saules stariem un mudina aktīvi rosīties.

Arī mūsu mācību klasēs dun darbs, lai pavisam drīz jau vērtu durvis un uzņemtu talantīgas, gudras un zinātkāras dāmas un arī atsevišķus kungus dažādās šūšanas un rokdarbu skolas “Burda Rīga” programmās. 

Arvien turpina ienākt pieteikumi, esam priecīgi, ka interesentu ir daudz, taču nemainīgs paliek uzstādījums, ka grupās klausītāju skaits ir limitēts.

Norit klašu telpu/pasniedzēju/laiku plānošana, kas noslēgsies pavisam drīz un jau sākot no 10.septembra šūšanas 1 un 2 līmeņa interesenti saņems ielūguma vēstules savās e-pasta kastītēs, kur precīzi būs norādīta apmācību diena (pamatojoties uz pieteikumu), adrese, klases telpa, pasniedzējas vārds un tas, kas jāņem līdzi uz pirmo nodarbību. Lūgsim arī apstiprināt savu ierašanos, atbildot uz e-pasta vēstuli.

Ja kāda no šūšanas 1 vai 2.līmeņa interesentēm nav saņēmusi ielūguma vēstuli, lūgums pārbaudīt spam pastkasti, vai arī kontaktēties ar mums, lai šādu vēstuli nosūtītu individuāli. 

Lai vienlaicīgi neradītu spriedzi visām iesaistītajām pusēm, speciālajās programmās – konstruēšanā, roku adīšanā, tamborēšanā un mašīnizšūšanā mācības uzsāksim septembra beigās/oktobra sākumā, par to informāciju nosūtīsim visiem interesentiem. Tāpat Liepājas mācību iestādē mācības uzsāksim septembra beigās/oktobra sākumā, jo iepriekšējās grupas nodarbības beidzas vien 8.septembrī.

Vēl var iesūtīt pieteikumus un paspēt pievienoties mācībām dažādos laikos ar mācību grafiku 1 vai 2 reizes nedēļā! Ērtākais veids lai pieteiktos – aizpildīt online pieteikuma anketu www.susanasskola.lv un mēs ar Jums sazināsimies, aicinot uz nodarbībām.

Uz tikšanos ar jaunu prasmi, hobiju, draugiem un jauniem radošiem izaicinājumiem!

Jūsu Burda – Rīga