Uzsākam pieteikumu pieņemšanu šūšanas un rokdarbu skolas “Burda Rīga” pavasara – vasaras apmācību ciklam

Posted on: 24/01/2019, by :

Tas mirklis ir klāt!
Mācību cikla sākums 2019.gada 11.martā

Tas mirklis ir klāt! Sākam aktīvo pieteikumu pieņemšanu Šūšanas un rokdarbu skolas “Burda Rīga” pavasara – vasaras apmācību ciklam!

Pavasara – Vasaras kursu sākumu plānojam 11.martā, kad durvis vērs skaistās, labi aprīkotās telpas Rīgas centrā, lai prasmīgu pedagogu vadībā ļautu apgūt dažādās programmas, ko piedāvā šūšanas un rokdarbu skola “Burda Rīga”:

! Šūšana bez priekšzināšanām latviešu vai krievu valodā
! Šūšana ar labām priekšzināšanām latviešu vai krievu
valodā
! Konstruēšana (sieviešu vai vīriešu apģērbu – tikai ar
labām šūšanas zināšanām) latviešu vai krievu valodā
! Mašīnadīšana
! Adīšana ar rokām
! Tekstilmozaīka (Kvilts un Pečvorks)
! Mašīnizšūšana
! Tamborēšana

* Visās programmās dienu un laiku piedāvājums ir ļoti plašs, iespēja izvēlēties mācības 1 vai 2 reizes nedēļā – rīta, dienas, visas dienas un vakara grupās, dažādās dienās pēc izvēles, t.sk. sestdienās un svētdienās.

* Skolas maksa ietver papildus nodarbības – krāsu un stila konsultācijas, mašīnmācība un materiālmācība, izdales materiālus, kvalitatīvu BERNINA šujmašīnu klases telpās, kā arī augsti profesionālu pasniedzēju.

* Skolas maksa tiek sadalīta 5 maksājumos, tādejādi maksājumi veicami ik mēnesi. Tiek slēgts apmācību līgums. Apmaksas dokumentus var iesniegt VID.

* Reģistrējoties apmācībām nekādi maksājumi netiek ieturēti. Reģistrācija nepieciešama grupu plānošanai.

*Kā ierasts, labākais veids kā pieteikties ir aizpildot online pieteikuma anketu www.susanasskola.lv

Papildus informācija un jautājumi: www.susanasskola.lv, info@susanasskola.lv, 27461612 vai 67518340.

Nāc un mācies – praktiski, radoši, profesionāli un kvalitatīvi! Burda – Rīga