Ziemassvētku un Jaunā gada ATLAIDE lieliskajai BERNINA šujamtehnikai! Dāvana un bezmaksas piegāde!

Posted on: 12/12/2017, by :

Vēl pavisam īss mirklis un sēdīsimies pie svētku galda, mājās mirdzēs eglīšu spožās gaismas un viens otru iepriecināsim ar laba vēlējumiem un skaistām dāvanām.

Jau vairāk kā 14 gadus Burdas Salons piedāvā saviem klientiem un draugiem lielisko Šveices koncerna BERNINA šujamtehniku – Šujmašīnas, Overlokus un izšūšanas mašīnas.

Nākamais 2018.gads iezīmēs BERNINA – Šveices ģimenes uzņēmuma piektajā paaudzē – 125 jubilejas gadu! Šis gads nesīs jaunus inovatīvus modeļus, īpašus šujmašīnu modeļus, kas veltīti 125 gadskārtai, taču pāri visam – nemainīgu ģimenisku attieksmi un atbildību par BERNINA kvalitāti, inovācijām un atbildību pret klientu.

Vēlamies pačukstēt, ka šogad īpaša dāvana radošai dvēselei, kas šujmašīnu uzskata par neatņemamu dzīves sastāvdaļu ir Overloks – ierīce, kas ļaus izstrādājumiem iegūt patiesi profesionālu un pabeigtu izskatu. Vēlamies atzīmēt, ka esam izstrādājuši arī lieliskus vienas vai četru mācību nodarbību kursus, kur esošie/topošie overloku lietotāji gūs iespēju uzzināt visu par overloka lietošanas niansēm, lai overloks sniegtu baudu strādājot un lielisku gala rezultātu.

Tuvojoties Ziemassvētkiem, vēlamies Jūs iepriecināt ar īpašām svētku atlaidēm visai BERNINA šujamtehnikai gan mūsu salonā, gan mūsu partneru tirdzniecības vietās Liepājā un Valmierā!

Pasūtot šujmašīnu internetā (pa e-pastu burda@apollo.lv) dāvināsim Jums bezmaksas piegādi ar kurjeru visā Latvijā un bezmaksas apkopi pēc gada lietošanas 30 eur vērtībā!

Zemāk saites ar visu modeļu detalizētiem aprakstiem:

BERNINA šujmašīnas – http://susanasskola.lv/?page_id=4052

BERNETTE – šujmašīnas – http://susanasskola.lv/?page_id=4056

BERNINA / BERNETTE izšūšanas šujmašīnas – http://susanasskola.lv/?page_id=4050

BERNINA / BERNETTE overloki – http://susanasskola.lv/?page_id=4043