Izglītības iestādēm – ŠUJAMTEHNIKA AR PĒCAPMAKSU

Posted on: 24/11/2020, by :

Ņemot vērā norēķinu specifiku valsts un pašvaldības finansētām mācību iestādēm, SIA “BURDAS SALONS” – BERNINA un bernette Šveices ražotāja šujamtehnikas importētājs Latvijā piedāvā šujamtehnikas piegādi ar pēcapmaksu līdz 30 dienām.

Lieliskais BERNINA L450 overloks – koncentrējies darbam un izbaudi to

Piedāvājam ne tikai šujamtehnikas iegādi, bet arī nodrošinām lietošanas apmācību, dažādu semināru un paraugdemonstrējumu organizēšanu klātienē un attālināti, tāpat arī uzticamu servisu un apkopes, kā arī bezmaksas piegādi visā Latvijā ar kurjeru

Piedāvājam visu nepieciešamo šūšanas un dizaina mācību kabinetam

Tā kā šūšanai nepieciešami arī citi palīgmateriāli, piemēram, diegi, adatas, šķēres, manekeni, gludināšanas iekārtas, piegrieztnes, audumi, u.c. materiāli, piedāvājam arī šo pozīciju vienotu sagādi un norēķinu ar pēcapmaksu līdz 30 dienām

BURDAS SALONS – JŪSU UZTICAMS PARTNERIS JAU VAIRĀK KĀ 30 GADUS!