Mašīnizšūšanas skolas “Burda Rīga” mācību sākums

Posted on: 22/11/2022, by :

Mašīnizšūšanas skola “Burda Rīga” – Pirmā tikšanās – bezmaksas informatīvā nodarbība šo piektdien, 25.novembrī, plkst. 11.00 – salona “Burda” meistarklašu telpā – 2.stāvā.
Nāc un pievienojies, lai uzzinātu jau sen interesējošus jautājumus!

[ngg src=”galleries” ids=”88″ display=”basic_imagebrowser”]

Apzināti ievietojām plašu galeriju, lai parādītu, cik dažāda var būt mašīnizšūšana, jeb darbs ar datorizēto šujmašīnu! Talantīgā pasniedzēja un praktiķe Oļesja Miķelsone Jums atklās jaunu un aizraujošu pasauli 🎉

📍Radoši var darboties, izmantojot BERNINA datorizētu šujmašīnu un pielietojot dažādos aksesuārus, atverot Jums pavisam jaunas iespējas apģērbu dekorēt, pilnīgi mainīt, tas neaprobežojas tikai ar šujmašīnas taisno dūrienu un zigzag dūrienu.

📍Lietojot datorprogrammatūru un BERNINA izšūšanas mašīnu jau paveras pavisam citas iespējas radīt mākslu uz auduma vai citiem materiāliem, kur iespēju robežas ir tikai iztēle!
Izšūt ar šujmašīnu, zīmēt ar šujmašīnu, griezt formas, kā arī lietot kādu no neskaitāmajām izšūšanas tehnikām.

ℹ️ Skaidrs ir viens – lai saprastu, ko vēlies, ir jāizzin iespējas, tapēc izbrīvē nedaudz laiku un piedalies informatīvajā nodarbībā, kurā būs iespējas iepazīties ar pasniedzēju, redzēt gatavus darbus, iepazīties ar programmu variantiem, apspriest citus jautājumus, kas vienmēr ir interesējuši.

Lai plānotu mūsu kapacitāti, lūgums informēt par ierašanos, sūtot ziņu ar interesenta vārdu un uzvārdu (sms vai wattsupp) uz telefonu 22835650 vai info@burdassalons.lv