Mašīnadīšanas skola “Burda Rīga”

Posted on: 29/09/2022, by :

Mašīnadīšanas novirziens jau ilgus gadus ir viens no populārākajiem mācību virzieniem šūšanas un rokdarbu skolā “Burda Rīga”. Mašīnadīšanas programma norit talantīgās pasniedzējas Mārītes Berķes virsvadībā!

Pateicoties Mārītes pedagoģiskajam talantam, jau vairāki simti dāmu visā Latvijā un ārpus tās robežām ir iepazinušas mašīnadīšanu kā mūsdienīgu, aizraujošu un ļoti radošu hobiju, kas ļauj radīt tik siltus, modernus un sirdij tuvus tērpus.

Klāt rudens un sirds prasās pēc siltuma, tapēc ir īstais laiks pavadīt rudens dienas/vakarus vai brīvdienas mācoties mašīnadīšanu.
Katram klausītājam ir pieejama sava adāmmašīna un pilns izdales materiālu klāsts. Nav nepieciešamas nekādas iepriekšējas priekšzināšanas, lai jau pēc 5 mēnešiem radītu skaistus darbus un priecētu sevi, kā arī apkārtējos.

Vēl varam piedāvāt dažas vietas, mācību dienās, pēc Jūsu izvēles:
Pirmdienās 17.00 – 21.00 – sākam 3.oktobrī
Trešdienās 10.00 – 14.00 – sākam 5.oktobrī
Sestdienās (1/3 mēneša nedēļa) 9.00 – 17.00 – sākam 8.oktobrī
Svētdienās (1/3 mēneša nedēļa) 9.00 – 17.00 – sākam 16.oktobrī

Pieteikties vēlamajai dienai un laikam vislabāk ir aizpildot Online pieteikuma anketu. Par programmu tuvāk uzzini https://susanasskola.lv/kursi/adisana/masinadisana/ vai rakstot info@susanasskola.lv, vai zvanot pa tel.27461612

Mācību maksa 650,00 eur par visu 5 mēnešu kursu. Maksa mēnesī 130,00 eur. Skolas klausītājiem pieejamas atlaides adāmmašīnu un aksesuāru iegādei. Piedāvājam darba dienu vakaros un brīvdienās autostāvvietu ar atlaidi, sadarbībā ar europark, čaka ielā.