Jaunumi burdassalons.lv

Posted on: 01/02/2023, by :

📍 Nepārtraukti papildinam mūsu pamata interneta veikala www.burdassalons.lv sortimentu, tajā atradīsiet jau ierasto BERNINA un Bernette šujamtehniku, SILVER REED adāmmašīnas, Battistella gludināšanas un ozona dezinfekcijas iekārtas, Burda žurnālus, kā arī Burda un Simplicity piegrieztnes.

✅ Sadarbībā ar pasaules vienu no vadošajiem diegu ražotājiem MADEIRA, esam mūsu interneta veikalā ievietojuši uz vietas pieejamo diegu sortimentu. Apskatiet un izvēlieties kvalitatīvus diegus www.burdassalons.lv, lai varētu koncentrēties uz izstrādājuma šūšanu, nevis cīņu ar nekvalitatīvu diegu sekām – izlaistiem dūrieniem, plīstošiem diegiem, utt.

Spied uz logo, lai apskatītu diegu sortimentu www.burdassalons.lv

✅ Piedāvājot mūsu klientiem lieliskas nomaksas iespējas, esam priecīgi uzsākt sadarbību ar ESTO Latvija , tādejādi pircēji var ērti noformēt kādu no nomaksas pakalpojumiem tieši www.burdassalons.lv iepirkumu grozā, izvēloties:

📍 Iegādāties preces ar 0% pārmaksu, sadalot maksājumus uz 3 mēnešiem ar Esto 3

📍 Iegādāties preces uz garāku termiņu, izmantojot Esto nomaksu

📍 Iegādāties preces tagad un samaksāt ar 0% pārmaksu līdz 30 dienu laikā izmantot Bolt Pay

ℹ Nomaksas pakalpojums izmantojams visām Burdas Salons preču grupām ar noteiktu cenu limitu un to ļoti ērti un ātri var noformēt kopā ar piegādes izvēli, tieši interneta veikala iepirkumu grozā.

✅ Tagad lieliskā tehnika no BERNINA, Bernette, Battistella un Silver Reed ir vēl pieejamāka jau šodien.

ℹ Jautājumu gadījumā sazinies ar mums info @burdassalons.lv tel.22835650, 67518340
Marijas iela 21, Rīga, LV1011 (Waze: Pērses iela 16)