Šujmašīnas, overloki un izšūšanas mašīnas – skolas dizaina un tehnoloģiju kabinetam

Posted on: 18/04/2023, by :

Piedāvājam pārbaudītu un kvalitatīvu šujamtehniku – šujmašīnas, izšūšanas mašīnas un overlokus vispārējo un profesionālo skolu dizaina un tehnoloģiju kabinetiem. Uzskatām, ka mūsu piedāvātajai tehnikai ir labākā cenas/kvalitātes attiecība.

Tehniku ir iespējams izmēģināt un apskatīt klātienē, tāpat visu lietošanas laiku ir pieejamas konsultācijas un servisa atbalsts.

Sagatavojam piedāvājumus, cenu aptaujas, nepieciešamības gadījumā sagatavojam arī sadarbības līgumu.

Ņemot vērā norēķinu specifiku valsts un pašvaldības finansētām mācību iestādēm, SIA “BURDAS SALONS” – BERNINA un bernette Šveices ražotāja šujamtehnikas importētājs Latvijā piedāvā šujamtehnikas piegādi ar pēcapmaksu. Rēķinus ievietojam e-riga.lv un citās pašvaldību sistēmās, pēc nepieciešamības.

Piedāvājam ne tikai šujamtehnikas iegādi, bet arī nodrošinām lietošanas apmācību, dažādu semināru un paraugdemonstrējumu organizēšanu klātienē un attālināti, tāpat arī uzticamu servisu un apkopes, kā arī bezmaksas piegādi visā Latvijā ar kurjeru.

Piedāvājam visu nepieciešamo šūšanas un dizaina mācību kabinetam

Tā kā šūšanai nepieciešami arī citi palīgmateriāli, piemēram, diegi, adatas, šķēres, manekeni, gludināšanas iekārtas, piegrieztnes, audumi, u.c. materiāli, piedāvājam arī šo pozīciju vienotu sagādi un norēķinu ar pēcapmaksu līdz 30 dienām

BURDAS SALONS –
JŪSU UZTICAMAIS PARTNERIS JAU VAIRĀK KĀ 30 GADUS!