Programmatūra

 Bernina Embroidery Software V9 tagad 2 līmeņos:

BERNINA V9 Designer Plus ar WIFI un Corel Draw programmatūru

Windows 10 saderīga, Apple MAC saderīga (windows vidē), iekļauta programma CorelDRAW SE 2021 un WIFI ierīce dizainu pārnesei no datora uz šujmašīnu.

Uzlabota attēlu pārveidošana par izšūšanas dizainiem salīdzinājumā ar V8.2, atvieglots lietotāja interfeiss, kā arī atvieglota dizaina pārvietošana un rediģēšana. Iespēja automātiski dizainam piešķirt vajadzīgās formas, lai uzlabotu izšūšanas kvalitāti.

Papildināta dizainu ietvaru – rāmju veidošana.

Lietotājam draudzīgs interfeiss ar animētiem taustiņiem. Iebūvēta lietotāja instrukcija help funkcijā. Plašs materiālu un pamācību klāsts youtube.com BERNINA kanālā.

Pilnveidota 3D dizainu veidošanas iespēja, apvienojot parastas izšūšanas tehnikas ar 3D izšuvumu tehnikām – Punchwork, Stumpwork, Trapunto, reljefa alfabēta simboli, 3D Globe effect. Papildināta dizainu/izšuvumu aizpildīšana ar dažādiem rakstiem.

Auklas mākslinieciskā iešūšana – dizainu radīšana ar iešūtu auklu.

Iespēja izšuvuma dizainu radīt un apskatīt proporciju uz izstrādājuma (t-krekli, cepures, žaketes, svārki un bikses), fotogrāfiju pārvēršana par izšūšanas dizainiem. Iespēja papildināt kvilta projektu ar izšuvumu

Visplašākās iespējas pilnīgi visam, kas saistīts ar izšūšanas dizainu radīšanu ļoti plašā tehniku spektrā. Ieprogrammēti 400zīmējumi, Ieprogrammēti 100 alfabēta fonti un 450 izšuvumu katalogs. Krāsu aplis (palete), vienkārša dizainu krāsu maiņa. Izšūšanas krāsu izvēle/maiņa.

Dizainu izstrāde no augstas kvalitātes skanētiem materiāliem. Iespēja dizainus saglabāt daudzos formātos citu ražotāju (t.sk. rūpnieciskajām) izšūšanas sistēmām. Visas iespējamās mākslinieciskās dizainu izstrādes, apstrādes un izpildes iespējas.

Apskati aktuālo cenu un iegādājies www.burdassalons.lv

BERNINA V9 Creator bez WIFI un Corel Draw programmatūras

Izšūšanas programmatūra iesācējiem, kas vēlas radīt savus personalizētos dizainus, pārvērst attēlus par izšūšanas dizainiem un dizainus personalizēt ar stilīgiem uzrakstiem

Radi skaistas aplikācijas, tās papildinot ar stilīgiem izšuvumiem.

Dizainu izstrāde no augstas kvalitātes skanētiem materiāliem un internetā lejupielādētiem attēliem. Iespēja dizainus saglabāt daudzos formātos citu ražotāju (t.sk. rūpnieciskajām) izšūšanas sistēmām.

Visas iespējamās mākslinieciskās dizainu izstrādes, apstrādes un izpildes iespējas.

Apskati aktuālo cenu un iegādājies www.burdassalons.lv

BERNINA Designworks (Paintwork, Cutwork un Crystalworks) – programmatūra un ierīces, kas ļauj izgriezt, zīmēt un iestrādāt kristālus.

Programmatūras pakete designworks ļauj Jūsu esošo BERNINA izšūšanas šujmašīnu padarīt par īstu mākslinieci, kombinējot izšūšanas dizainus ar zīmējumiem, kā arī īpašām izgrieztām aplikācijām vai izgriezumiem, kas piešķir izstrādājumam īpašu akcentu.

Designworks ir programmu pakete, kas instalēta datorā jau satur visus moduļus. Ja vēlaties aktivizēt kādu no šiem moduļiem, jāiegādājas aktivizācijas kods un pati ierīce:

Cutwork – griešanas ierīce, kas ļauj izgriezt noteiktas formas audumā un citos tekstilmateriālos, kā arī ļauj izgriezt aplikācijas, kuras pēc tam piešūt izstrādājumam vai piekombinēt pie izšūvuma. Programmā iespējams izgriezto formu precīzi piešūt pa kontūru pie gatava izšuvuma.

Paintwork – ierīce un programmatūra, kas ļauj izšūšanas dizainu uzzīmēt, tāpat šī ierīce ļauj kombinēt izšūšanas dizainu ar zīmējumu. Zīmējums tiek veikts ar speciāliem tekstila flomasteriem, kuri iekļauti standarta komplektā un vēlāk papildus iegādājami. Flomastera līnijas intensitāti var regulēt, attiecīgi zīmējums var būt ļoti smalks un tika piedod vieglu gaisīgumu izstrādājumam, tāpat tas var būt ar skaidri izteiktām līnijām, kas veido izstrādājuma pamatu.

Crystalworks – BERNINA inovācija, kas ļauj radīt dizainu, kurš paredzēts kā zīmējums/forma/kontūra no kristāliem. Šujmašīna šo formu ar speciālu ierīci izveido, izsitot speciāli kristāla izmēram paredzētu caurumu speciālā papīrā. Pēc tam šie speciālie caurumi tiek aizpildīti ar kristāliem un papīram tiek uzlīmēta pārneses plēve uz kuras kristāli vajadzīgajā formā paliek. Tad ar pārneses plēvi kristāli tiek uzlīmēti uz izstrādājuma. Ar gludekli kristāli tiek piestiprināti apģērbam un veido skaistu akcentu.

Apskati aktuālo cenu un iegādājies www.burdassalons.lv

Piedāvājam Bernette Chicago 7 pircējiem Jaunumu:

New Picture

Programmatūru Bernette Embroidery Software Customizer.
Programmatūras paketē ir 78 izšūšanas dizaini, 4 dekoratīvie monogrammu rāmji, kā arī 24 aplikāciju dizaini. Programmatūra ļauj ļoti viegli kombinēt izšūšanas dizainus ar dažādiem uzrakstiem. Jūs variet izmantot visus Jūsu datorā esošos word fontus, kā arī lejuplādēt datorā dažādus dekoratīvos fontus, lai tos vēlāk pārvērstu par skaisti izšūtiem nosaukumiem un vārdiem, kas lieliski papildina Jūsu izšūšanas dizainus.

Tāpat programmatūra ļauj Bernette Chicago 7 mašīnā izmantot lielisko BERNINA Cutwork tool, izgriežot izšūšanas dizainu audumā, kā arī citos materiālos.

Apskati aktuālo cenu un iegādājies www.burdassalons.lv