Jauns apmācību sākums no 26.septembra, šūšanas un rokdarbu skolā “Burda Rīga”❤

Posted on: 27/04/2022, by :

📍Labākais veids kā atpūsties no saspringtas ikdienas rutīnas ir nodarbināt prātu radoši un rokas praktiski. Tieši šūšana piedāvā apvienot radošo un praktisko pusi, lai radītu fantastisku rezultātu, kas priecēs pašu un visu ģimeni.

📍Piedāvājam plašu apmācību grupu piedāvājumu ar mācību sākumu no 26.septembra, katrai no mācību programmām ir plašs dienu/laiku piedāvājums:

✂️ Šūšana bez priekšzināšanām

✂️ Šūšana ar priekšzināšanām (šuj vienkāršus izstrādājumus)

✂️ Mašīnadīšana

✂️Datorizētā mašīnadīšana

✂️ Konstruēšana

✂️ Tekstilmozaīka (Kvilts un Pečvorks)

✂️ Adīšana ar rokām

✂️ Tamborēšana

✅ Kā ierasts, labākais veids kā pieteikties ir aizpildot online pieteikuma anketu www.susanasskola.lv

✅ Papildus informācija un jautājumi: www.susanasskola.lv, info@susanasskola.lv, 27461612.

P.S. Jūs taču ziniet, ka šūšanas skolā “Burda Rīga” ir labākie pedagogi, kvalitatīvākā BERNINA šujmatehnika, ērtakās telpas un labākā mācību maksa, kuru turklāt var sadalīt pa mēnešiem?