Vadība

Gunta Brūmane

SIA „Burdas Salons” valdes locekle, „Burdas” pārstāvniecības Latvijā dibinātāja un vadītāja kopš 1989. gada.

Pēc izglītības – tehnisko zinātņu, pedagoģisko zinātņu maģistre.

Ir dvīņu bērni – meita Ilva un dēls Ivo. Meita Ilva ir medicīnas zinātņu maģistre, dēls Ivo – ekonomisko zinātņu maģistrs.

Nemanot, bet ar prieku darbs „Burdā” ir kļuvis par dzīvesveidu.

Milzīgu gandarījumu „Burdas” pastāvēšanas Latvijā pirmajos gados radīja Aennes Burdas neprofesionālo Šuvēju Latvijas un Eiropas konkursi.
Pēdējos gados visspilgtākie iespaidi saistās ar šūšanas un rokdarbu skolas „Burda Rīga” absolventu pašnodarbināto tērpu skatēm ikgadējā starptautiskajā izstādē „Intertextil Balticum”.

Darbs „Burdā” ir ļāvis iepazīt simtiem un simtiem talantīgu, interesantu cilvēku.

Šajos gados ir bijusi laime sadarboties ar desmitiem radošu cilvēku „Burdas” kolektīvā. Kopīgi veidotas tērpu kolekcijas Latvijas Olimpiskajai izlasei, lidostas „Rīga”, A/S „Pasažieru vilciens” personālam, daudzi citi interesanti projekti.

Mazliet žēl, ka laika pamaz piesēsties pie klavierēm un uzspēlētu kaut ko no Mocarta vai Bethovena, jauki, ka radio „Klasika” to daļēji kompensē mirkļos, kad  atkal jāsēž pie darba lietām.

Iepriecina glezniecības un dzejas grāmatas.

Ivo Pūķis

Vispārējā izglītība iegūta Rīgas 50.vidusskolā (Rīgas Centra humanitārā ģimnāzija), vidējā izglītība –
Rīgas Komercskolā.

Ieguvis bakalaura grādu LU Sociālo zinātņu fakultātes Politikas zinātnes programmā, maģistra grāds iegūts LU Ekonomikas un vadības fakultātes Eiropas studiju programmā.

Strādā SIA „Burdas Salons” kopš 1999.gada, sākotnēji kā direktora asistents, tad žurnālu nodaļas menedžeris, žurnālu nodaļas vadītājs un visbeidzot 2006.gadā kļuvis par uzņēmuma direktoru.

Precējies. 2 bērni. Mājās mieru rodu mīļotās sievas Elīnas un 2 mīļu bērnu sabiedrībā.

Lielākā aizraušanās un hobijs ir auto rallijs. Kopš 2008.gada hobijs ir kļuvis arī par profesionālu nodarbošanos, kā stūrmanim startējot Latvijas čempionātā rallijā un sacensībās ārvalstīs. Šajos gados iegūti visu trīs Baltijas valstu čempiona tituli, ir vairākas absolūtās uzvaras sacensībās Latvijā un ārvalstīs. 2015.gadā kļuvis par Latvijas Republikas autosporta meistaru.

Citi hobiji ir kalnu slēpošana, praktiskie mājas darbi un ceļošana.