Tekstilmozaīkas tehnikas

Programmu vada Aija Rācenāja

Apmācību plāns izglītojamajiem bez priekšzināšanām:

1. Tekstilmozaīkas ( patchwork, quilt) stili, virzieni, šūšanas paņēmieni. Vēsture un attīstība pasaulē un Latvijā.

2.Audumi , diegi , darbarīki un palīgmateriāli, kas nepieciešami tekstilmozaīkas šūšanai.

3.Darbs ar šujmašīnu –  nepieciešamās opcijas, pēdiņas un citi tehniskie līdzekļi.

4.Darbošanās ar speciālajiem darbarīkiem (apaļais nazis, lineāli, paliktņi utt.)

5.Dizains un krāsas tradicionālajā kviltā.

6.Tradicionālo (klasisko) pečvorka bloku mūsdienīgās un “ātrās”šūšanas tehnikas un paņēmieni, izmantojot gan cm, gan collu garuma mērvienības.

7.Tekstilmozaīkas pamatkursa metodiskos  materiālus un sašūtos paraugus, kursanti var izmantot kā savdabīgu enciklopēdiju turpmāk tekstilmozaīkas šūšanas paņēmienu apguvē.

Diplomdarbs – Gultas pārklājs + spilvens. Papildus –  kvalitatīvākie maza izmēra darbi, kas tapuši mācību procesa laikā.

Apgūstot pilnu apmācības ciklu un aizstāvot diplomdarbu Jūs saņemsiet Latvijas Republikas Izglītības un Zinātnes Ministrijā akreditētu skolas diplomu.

Mācību ilgums ~ 5 mēneši.

Nodarbības 1 reizi nedēļā,

• Darba dienās no 10.00 – 16.00
  • Sestdienās no plkst. 10.00 – 16.00

Dienas un laiki tiek precizēti atkarībā no interesentu pieteikumiem!

Pieteikšanās apmācībai pa telefonu – 27461612, e-pastu: info@susanasskola.lv vai aizpildot Online pieteikuma anketu

Mācību maksa – EUR 470.00

Ar kursu atlaidēm iespējams iepazīties sadaļā “KURSI“.