3 gadu garantija BERNINA un Bernette šujamtehnikai

Posted on: 15/12/2021, by :

Lieliskas ziņas BERNINA un Bernette zīmolu īpašniekiem – rūpējies par savu uzticamo šujmašīnu un nodrošini 3 gadu garantiju BERNINA un Bernette šujamtehnikai❗

🧵 BERNINA šujamtehnikas pircējiem tiek nodrošināta pamata 2 gadu garantija. BERNINA pircējiem dāvinam bezmakas apkopi pēc 1 gada lietošanas. Ja klients vēlas pagarināt garantijas termiņu uz 3 gadiem, šujmašīna ir jāatnes uz maksas apkopi arī pēc 2 gadu lietošanas un garantijas termiņš automātiski tiks pagarināts.

🧵 Bernette šujamtehnikas pircējiem tiek nodrošināta pamata 2 gadu garantija. Ja klients vēlas pagarināt garantijas termiņu uz 3 gadiem, šujmašīna ir jāatnes uz maksas apkopi pēc 1 gada lietošanas, kā arī uz apkopi pēc 2 gadu lietošanas un garantijas termiņš automātiski tiks pagarināts.

🧵Šujamtehnika kļūst arvien modernāka un funkcijām bagātāka, tādejādi, līdzīgi kā citām iekārtām, tai nepieciešama pienācīga apkope un serviss, lai nodrošinātu nevainojamu funkcionēšanu, īpaši ja šūšana ir sirdslieta vai pat pamatdarbs.

🧵Esam izveidojuši jauna tipa garantijas kartes, atsevišķi BERNINA un Bernette šujamtehnikai, tādejādi, ja vēlies izmantot šo iespēju tehnikai, kas iegādāta 2021.gadā, atnāc ciemos un saņem jaunā parauga garantijas karti un izbaudi drošības sajūtu, ko sniegs pagarinātās garantijas termiņš un regulārs apkopes serviss Burdas Salonā.

🧵 Nodrošinam arī citu ražotāju šujamtehnikas apkopi un servisu.