Mašīnizšūšana

Piedāvājam mašīnizšūšanas nodarbības ar mūsdienu izšūšanas mašīnām un programmatūras apmācību.

Apmācība primāri paredzēta BERNINA šujmašīnu un programmatūras lietotājiem, taču tajās var piedalīties arī citu ražotāju šujmašīnu un programmatūras lietotāji, lai apgūtu mašīnizšūšanu, kas faktiski sadalīta 2 daļās:

1. Mašīnizšūšanas tehnikas
– Izšūšanas pareiza tehnika uz dažādu veidu audumiem
– Dažādu palīgmateriālu, stabilizējošo materiālu lietošana
– Diegu/adatu atbilstība izšūšanas projektam
– Praktiska izšūšana uz dažāda tipa audumiem
– Dizainu rediģēšana atbilstoši audumu tipam/izšuvuma izmēram
– Šujmašīnas papildus piederumu lietošanas apmācība – pēdiņas, aksesuāri, pierīces, utt.

2. Programmatūras lietošana
– Izšūšanas dizainu rediģēšana (dažādi dizainu parametri, to atbilstība izšūšanas projektam)
– Izšūšanas dizaina radīšana
– Gatava attēla apstrāde, pārvēršanai par izšūšanas dizainu
– Grafiskā dizaina programmatūras lietošana
– Dizainu pārnese no grafiskās programmatūras uz izšūšanas programmatūru
– Mācību cikla laikā iekļauta Corel Draw meistarklase, lai iemācītos lietot šo programmu un izmantot kopā ar izšūšanas programmatūru.

Augstāk minētas tikai dažas no pilnā apmācību cikla tēmām. Programma paredzēta interesentiem bez priekšzināšanām un nelielām priekšzināšanām.

Apgūstot pilnu apmācības ciklu un aizstāvot diplomdarbu Jūs saņemsiet Latvijas Republikas Izglītības un Zinātnes Ministrijā akreditētu skolas diplomu.

Piedāvātie apmācību laiki pilnajam mašīnizšūšanas apmācību ciklam:

• Piektdienās –  no plkst. 11.00 – 15.00
  • Sestdienās – no plkst. 11.00 – 15.00

Mācību ilgums: 6 mēneši

Mācību maksa: EUR 870.00

Iespējams izvēlēties apmācību moduļos:

• Mašīnizšūšanas tehnikas (pēdiņu pielietošana) – apmācība 4 mēneši, cena 600.00 eur
  • Mašīnizšūšanas tehnikas (programmatūra) – apmācība 2 mēneši, cena 500.00

Tāpat piedāvājam atsevišķu mašīnizšūšanas meistarklašu ciklu (katra no tēmām –
6 akadēmiskās stundas). Meistarklases paredzētas pieredzējušiem lietotājiem, kuri vēlas papildināt zināšanas:

1 Izšuvums rišeljē tehnikā uz gatava trikotāžas izstrādājuma

2. Izšūšanas tehnika ” TRAPUNTO” ( reljefa dizains )

3. Izšūšana ar apjomu palielinošu materiālu – PUFF

4. Caurgrieztu dekoratīvu elementu gludizšuvuma tehnika un izšūšana ar satīna dūrienu tehniku (speciāls dizains)

5. Izšūšana aplikācijas tehnikā (3 dizainu aplikācijas)

Piedāvājam individuālu apmācību, izmantojot personīgi iegādāto kompjuterizēto šujmašīnu BERNINA! Cena – 40.00 eur/stundā.

Mācības notiek SIA “Burdas Salons” tirdzniecības salonā – Rīgā, Marijas ielā 21, apmācības laiku un dienu iepriekš saskaņojot individuāli ar visiem interesentiem.

Pieteikšanās apmācībai pa telefonu – 27461612, e-pastu: info@susanasskola.lv vai aizpildot Online pieteikuma anketu