Aicinām Skolas un Pedagogus uz sadarbību – priekšmeta “Dizains un Tehnoloģijas” īstenošanai

Posted on: 03/09/2020, by :

Līdz ar šo mācību gadu skolas uzsāk kompetenču izglītības pieejas īstenošanu skolās, kas vienlaikus ir izaicinājums, ieguvums un neliela neziņa iesaistītajiem pedagogiem.

Tā kā daļa no priekšmeta ir saistīta arī ar šūšanas tehnoloģijām, to apguvi un pielietošanu, uzskatām par savu pienākumu iesaistīties sadarbībā ar skolām un skolotājiem.

Burdas Salons daži no pārstāvētajiem virzieniem

SIA “BURDAS SALONS” Latvijas tirgū darbojas jau vairāk kā 30 gadus un šo gadu laikā ir guvis pieredzi ļoti plašā jomā, kas saistīta ar šūšanu un šūšanas tehnoloģijām.

Pārstāvam lielus Eiropas koncernus – BERNINA, BURDA, Battistella, kā arī SILVER REED.

Sadarbojamies ar daudziem Eiropas un Āzijas piegādātājiem, nodrošinot pilna spektra šūšanas tehnoloģiju un palīgmateriālu sagādi, sākot no adatām, diegiem un šūšanas palīgmateriāliem, beidzot ar rūpnieciskajām kompjuterizētajām pogcaurumu mašīnām, izšūšanas mašīnām un lielizmēra presēm.

Piedāvājam visu preču un pakalpojumu spektru, kas saistīts ar sadzīves un rūpniecisko šūšanas tehniku, palīgmateriāliem, kā arī servisu un apmācību.

Konsultējam un apmācam dažādas tehnikas iegādes jautājumos, lietošanā, kā arī veicam piegādi un uzstādīšanu.

Nodrošinām garantijas un pēcgarantijas servisu gan sadzīves, gan rūpnieciskajai šujamtehnikai (līgumu klientiem).

Izšūšanas šujmašīnas Bernette B70 DECO.
Latviešu valodas izvēlne, rediģēšanas un burtu veidošanas programmatūra – DĀVANĀ!

Īpaši lepojamies ar Bernette un BERNINA izšūšanas šujmašīnām un overlokiem, kas nodrošina lielisku rezultātu un tajā pat laikā ir pieejami par ļoti konkurētspējīgu cenu. Nodrošinām klātienes un attālinātās konsultācijas, pielāgotās apmācību programmas un pilnos mācību ciklus mašīnizšūšanā.

Kvalitātes etalons – BERNINA L450 overloks

Esam organizējuši un varam organizēt specializētus skolotāju kompetences paaugstināšanas seminārus, kuros pedagogi apgūst šujmašīnu, overloku un izšūšanas šujmašīnu lietošanu, lai nodrošinātu tālāku veiksmīgu darbu ar skolēniem. Organizējam individuālas apmācības.

Mūsu kontakti ir nemainīgi jau 30 gadus!

www.burdassalons.lv