Burdas Piegrieztnes

Jau vairāk kā 25 gadus Latvijā Burdas Salons piedāvā unikālu produktu – Burda apģērbu piegrieztnes, kas maksimāli atvieglo darbu pie moderna un ērta apģērba radīšanas. Pieejami pieagušo, bērnu kā arī vēsturisko modeļu/karnevāla modeļu katalogi.

Kolekcija sastāv no vairāk kā 700 dažādiem modeļiem, kas ietver sieviešu, vīriešu, bērnu un dzīvnieku apģērbu, tāpat arī karnevāla un vēsturisko modeļu izlasi, mājas un svētku aksesuārus, kā rotaļlietu modeļus. Piegrieztnes atvieglo darbu, jo nav japārzin konstruēšana, lai radītu sev skaistu apģērbu, kas vēl vakar ticis valkāts uz augstās modes mēles, taču veikalos būs pieejams tikai rīt.

Tieši ar šīm piegrieztnēm strādāt māca arī šūšanas un rokdarbu skolā “Burda – Rīga”, ļaujot iegūt prasmi, kā perfekti pielāgot piegrieztni, lai tā derētu tieši Jūsu augumam. Izvēlēties piemēroto modeli ir tik vienkārši – tie sagrupēti pa apģērbu grupām, numurēti, tā kā atliek vien ērti atvērt vajadzīgo lapu, lai ieraudzītu savu sapņu modeli katalogā. Ja Jums iepaticies tieši konkrētais audums, kas redzams piegrieztnē – nekādu problēmu, tik pajautājiet mums un mēs precīzi varēsim pateikt, kas ir šī auduma ražotājs/piegādātājs.

Tāpat pieejami perfektie Burda piegrieztņu papīri (zīdpapīrs), kā arī koppapīri sarkanā vai zilā krāsā, kas ļauj pārnest piegrieztni uz nepieciešamo audumu vai papīru, ja tas nepieciešams.

Piegrieztnes ir IZM atzīts mācību līdzeklis/palīgmateriāls, tādejādi īpaši ieteicama ir piegrieztņu izmantošana vispārīgajās un profesionālās izglītības skolās.

Katalogi apskatāmi un piegrieztnes pieejamas iegādei visā Latvijā:

Rīgā – Salonā “Burda”, Marijas ielā 21 un 
veikals “Kumodē”, TP Alfa;
Liepājā – Veikals Poga, Peldu ielā 5
Ventspilī – veikals “Kumodē”, Andreja ielā 7
Daugavpilī – veikals “Kumodē”, Saules ielā 57-2

 

Translate »