Burda Style piegrieztnes

Jau vairāk kā 30 gadus Latvijā Burdas Salons piedāvā unikālu produktu – Burda Style apģērbu piegrieztnes, kas maksimāli atvieglo moderna un ērta apģērba radīšanu. Pieejami pieaugušo, bērnu kā arī vēsturisko modeļu/karnevāla modeļu katalogi.

Kolekcija sastāv no vairāk kā 700 dažādiem modeļiem, kas ietver sieviešu, vīriešu, bērnu un pat dzīvnieku apģērbu, tāpat arī karnevāla un vēsturisko modeļu izlasi, mājas un svētku aksesuārus, kā arī rotaļlietu modeļus.

Piegrieztnes atvieglo darbu, jo nav japārzin konstruēšana, lai radītu sev skaistu apģērbu, kas vēl vakar ticis valkāts uz augstās modes skatuves, taču veikalos būs pieejams tikai rīt.

Tieši ar šīm piegrieztnēm strādāt māca arī šūšanas un rokdarbu skolā “Burda – Rīga”, ļaujot iegūt prasmi, kā perfekti pielāgot piegrieztni, lai tā derētu tieši Jūsu augumam. Izvēlēties piemēroto modeli ir tik vienkārši – tie sagrupēti pa apģērbu grupām, numurēti, tā kā atliek vien ērti atvērt vajadzīgo lapu, lai ieraudzītu savu sapņu modeli katalogā. Ja Jums iepaticies tieši konkrētais audums, kas redzams piegrieztnē – nekādu problēmu, tik pajautājiet mums un mēs precīzi varēsim pateikt, kas ir šī auduma ražotājs/piegādātājs.

Tāpat pieejami perfektie Burda piegrieztņu papīri (zīdpapīrs), kā arī koppapīri sarkanā vai zilā krāsā, kas ļauj pārnest piegrieztni uz nepieciešamo audumu vai papīru, ja tas nepieciešams.

Piegrieztnes ir IZM atzīts mācību līdzeklis/palīgmateriāls, tādejādi īpaši ieteicama ir piegrieztņu izmantošana vispārīgajās un profesionālās izglītības skolās.

Katalogi apskatāmi un piegrieztnes pieejamas iegādei visā Latvijā:
Rīgā
– Salonā “Burda”, Marijas ielā 21