Sieviešu apģērbu konstruēšana un modelēšana

Sieviešu apģērbu konstruēšanas un modelēšanas kursa plāns:

1. Ievads. Sieviešu figūras ķermeņa mērījumi, proporcijas, uzlaides un to pielietojums
  2. Svārku bāzes konstruēšana,  modelēšana.
  3. Sieviešu bikšu bāzes konstruēšana, modelēšana.
  4. Plecģērbu bāzes konstrukcijas izveide, modelēšana (tops, blūze, kleita, žakete)
  5. Piedurkņu konstruēšana, modelēšana.
  6. Diplomdarba konstruēšana, modelēšana

Vēl programmā apgūsiet:

1. Materiālmācība
2. Krāsu mācība
3. Zelta griezums – proporcijas pamati.

Diplomdarbs – kostīms (žakete ar svārkiem, biksēm vai kleitu) vai vakartērps (kleita vai korsete un svārki) – konstruktīvi sarežģīts apģērbs ar vairāku materiālu salikumu.

Apgūstot pilnu apmācības ciklu un aizstāvot diplomdarbu Jūs saņemsiet Latvijas Republikas Izglītības un Zinātnes Ministrijā akreditētu skolas diplomu.

Klausītājus ar iemaņām šūšanā aicinām apgūt konstruēšanas un modelēšanas pamatprincipus latviešu vai krievu valodā!

Piedāvātās mācību dienas un laiki

– 2 x nedēļā pa 5 akadēmiskajām stundām:

• Otrdienās/Ceturtdienās no plkst. 14.00 – 18.00

1x nedēļā pa 8 akadēmiskajām stundām:

• Sestdienās no plkst. 10.00 – 17.00

Mācību ilgums 5 mēneši

Pieteikšanās apmācībai pa telefonu – 27461612, e-pastu: info@susanasskola.lv vai aizpildot
Online pieteikuma anketu

Dienas un laiki var mainīties atkarībā no interesentu pieteikumiem.

Mācību maksa EUR 650.00

Ar kursu atlaidēm iespējams iepazīties sadaļā “KURSI