SILVER REED TEHNIKA

Visa tehnika pieejama uz vietas noliktavā Rīgā!
Visērtāk iegādāties online SILVER REED ar iespēju nokārtot 0% nomaksu uz 3 mēnešiem vai līzingu uz garāku periodu

Silver Reed SK-280 adāmmašīna

Esam priecīgi paziņot, ka esam kļuvuši par SILVER REED adāmmašīnu, programmatūras un piederumu izplatītāju, tādejādi saviem klientiem varam piedāvāt vēl plašāku produktu klāstu!

SRP60N otrā fantūra

Silver Reed SK-280, kopā ar SRP60N otro fantūru ir populārākā izvēle mašīnadītāju vidū, sniedzot visu nepieciešamo kvalitatīvai un drošai adīšanai un perfektam rezultātam.

• 5 klases adāmmašīna
  • 200 adatas
  • 4,5mm attālums starp adatām
  • 2 fantūru
  • Perfokarte ar iespēju pieslēgt DesignaKnit programmatūru caur USB Screenlink
  • 24 adatu Rapports
Screenlink USB kabelis darbam ar DesignaKnit 9 programmatūru – cena EUR 159.00
Pievienojams jebkurai adāmmašīnai

Iespējas attīstās un tagad ir iespēja mehāniskajām mašīnām izmantot kompjuterizēto mašīnu priekšrocības, t.sk, uzadīt datorā – programmā DesignaKnit izveidotu rakstu.

Designaknit 9 programmatūra – iespēja izvēlēties dažādas versijas:
Standard; Professional; Complete

Tāpat piedāvājam uz pasūtījumu citas Silver Reed adāmmašīnas un piederumus, kā arī apmācību, rezerves daļas un servisu!

Silver Reed SK840 datorizētā adāmmašīna
Iegādājoties SILVER REED SK840 adāmmašīnu un programmatūru būs nepieciešams arī kabelis ar ierīci savienojumam ar datoru Designaknit Silverlink 5
Iegādājoties SILVER REED SK840 adāmmašīnu ir iespēja lietot arī populāro Knittstyler programmatūru, kas ir komplekts ar programmatūru un savienojuma kabeli. Programmatūra pieejama krievu valodā

Apmācību cikls mašīnadīšanā – šūšanas un rokdarbu skolā “Burda Rīga”!
Piedāvājam:
1) Mehānisko adāmmašīnas apmācību programmu
2) JAUNUMS!!! Kompjuterizēto adāmmašīnu apmācibu programmu izmantojot programmatūru KnittStyler un Designaknit!
pieteikumi info@susanasskola.lv vai online pieteikuma anketa www.susanasskola.lv, tālrunis uzziņām 27461612

Kontakti jautājumiem un papildus informācijai, kā arī projektu piedāvājumu sagatavošanai un specifikācijas sastādīšanai:
– tālrunis/wattsup: 29621617
– e-pasts: info@burdassalons.lv