Iepazīsimies tuvāk ar BERNINA un šūšanas un rokdarbu skolu “Burda – Rīga”

Posted on: 27/02/2017, by :

Tuvojas šūšanas un rokdarbu skolas “Burda-Rīga” pavasara/vasaras mācību cikls, kas sāksies š.g. 11.martā (6.martā krievu valodas apmācības grupai), tapēc vēlamies nedaudz pastāstīt par apmācībās izmantoto šujmatehniku BERNINA.

Kompānija BERNINA 2018.gadā svinēs savu 125-to jubileju, joprojām esot vienīgais šujamtehniku ražojošs Ģimenes uzņēmums Eiropā. Uzņēmums jau no pirmsākumiem ir bijis uz inovāciām balstīts un tam pieder vairāki patenti, kā arī milzīgi resursu tiek ieguldīti šujamtehnikas pilnveidošanai.

Esam priecīgi, ka arī mūsu apmācību klases ir aprīkotas pārsvarā ar BERNINA 3 sērijas šujmašīnām (BERNINA 330, BERNINA 350 un BERNINA 380), kas ļauj mācību procesu padarīt daudz patīkamāku un ļauj sajust īstu BERNINA kvalitāti. Pēc šo šujmašīnu izmēģināšanas pats par sevi pazūd jautājums par to, kapēc izvēlēties nedaudz dārgāku un kvalitātīvāku tehniku

-Mums ir labākie pedagogi, kuriem ir atbilstoša izglītība un liela darba pieredze.

-Mūsu klases ir aprīkotas ar profesionālām tvaika gludināšanas sistēmām, kā arī jaunākās paaudzes spožu LED apgaismojumu.

-Visās mūsu telpās ir autonomas apkures sistēmas, kas ļauj regulēt komforta temperatūru, kā arī vajadzības gadījumā apkures sezonu pagarināt/saīsināt.

“Burda – Rīga” un BERNINA – tā ir lieliska izvēle!