Kvalitatīvs šujmašīnu serviss Burdas Salonā Marijas ielā 21

Posted on: 11/04/2017, by :

Jau vairāk kā 20 gadus firma “Burdas Salons” nodarbojās ar šujmatehnikas tirdzniecību, konsultāciju, apmācību, apkopi un remontu.
Kopš 2003.gada esam vienīgais oficiālais un pilnvarotais firmas BERNINA importētājs Latvijā, kas nodrošina šujamtehnikas tirdzniecību, konsultācijas, apkopes, kā arī garantijas un pēcgarantijas apkopes un remontus.

Šo gadu laikā esam uzkrājuši ļoti lielu pieredzi šujmašīnu apkopē, remontā un regulēšanā, jo BERNINA kvalitātes standarts paredz perfektu apmācību sistēmu, perfektu speciālo instrumentu klāstu, kas nepieciešams darbā ar mūsdienīgu šujamtehniku, kā arī labākos speciālistus, kuriem ir ne tikai zināšanas par mehāniku, bet arī elektronikas un datorzināšanas, lai varētu apkalpot jaunāko modeļu šujamtehniku. Tāpat BERNINA lielu vērību pievērš speciālās remonta literatūras izdošanai, kā arī rezerves daļu un informācijas sistēmas online kataloga attīstībai.

Taču lielāko mūsu speciālistu darba laiku aizņem citu ražotāju šujamtehnikas apkope un remonti. Esam pamatoti iemantojuši ļoti labu slavu, jo šujmašīnu apkopei pieejam ar noteiktu kvalitātes standartu un izmantojot tikai un vienīgi mūsdienīgākos remonta un apkopes materiālus, neatkarīgi no šujmašīnas vecuma un cenas.

Regulāri veicam Veritas, Čaika, Podoļsk, Tula, Tikka, Singer, PFAFF, Brother, Janome, Juki, Husquarna, Lucznik, AEG, RUBINA, Privileg, Toyota un citu ražotāju šujamtehnikas (šujmašīnu, izšūšanas šujmašīnu un overloku) remontu, apkopi un regulēšanu. Vēl aizvien pieejamas detaļas Veritas, Čaika, Podoļsk, kā arī citu ražotāju šujmašīnām.

Bieži novērojam patstāvīgus mēģinājumus veikt apkopi, izmantojot nepiemērotas smērvielas (dzinēja eļļas, rapšu/saulespuķu eļļas, utt). Šāda nepilnīga apkope, jeb tikai eļļošana, bez kompleksas šujmašīnas iztīrīšanas, izraisa vēl lielākas problēmas, jo visi audumu putekļi, auduma šķiedru pārpalikumi, diegu pārpalikumi sajaucoties ar šo nepiemēroto smērvielu veido smagu masu, kura vēl vairāk palielina šujmašīnas nolietojumu.

Vēl novērojam, ka biežs sūdzību iemesls par šujmašīnas sliktu darbību ir nekvalitatīvu diegu un adatu izmantošana, neoriģinālu detaļu un aksesuāru (visbiežāk spolīšu) izmantošana, kas nenodrošina pareizu diega spriegojumu, kā arī dūriena veidošanos dēļ nekvalitatīvas/neatbilstošas adatas vai spolītes izmantošanas.

Šujmašīnas, diegu, adatu un citu palīgmateriālu cenu nosaka ražotāja izmantotie izejmateriāli, tehniskie risinājumi un kvalitātes kontrole, lai nodrošinātu nemainīgi augstu kvalitāti. Tapēc saņemt garantētu kvalitāti var tikai izvēloties zināmu ražotāju produkciju, kuru cena nav neadekvāti zema, attiecīgi pret citu līdzvērtīgu ražotāju izstrādājumiem.

Atšķirībā no citiem servisa pakalpojumu sniedzējiem esam ieviesuši fiksētu maksu par pakalpojumu, nedalot un nespekulējot ar jēdzieniem diagnostika, remonts, apkope, utt.

Mūsu pakalpojums ietver kompleksu pakalpojumu, kurā Jūsu šujmašīna tiek izjaukta, iztīrīta, defektēta, saeļļota ar speciālu ilgspēlējošu eļļu, kas paredzēta šujmašīnas iekšējiem mehānismiem, tiek nomainītas bojātās detaļas (ja nepieciešams, vienojoties ar klientu), noregulēta un tiek nošūta dūrienu paraugu kombināciju karte. Šāds pakalpojums mehāniskām sadzīves šujmašīnām un overlokiem maksās 40-50 EUR (ar pvn 21%). Sarežģītākām – elektroniskajām un izšūšanas šujmašīnām, kurām darba apjoms prasa lielāku laika un resursu patēriņu, šādas apkopes cena būs no eur 70.00 – 100.00 (ar pvn 21%).

Ieteicams būtu šujmašīnas apkopi veikt ne retāk kā 1 reizi gadā, lai nodrošinātu visu mehānismu ilgmūžību, jo Latvijas klimatiskie apstākļi nosaka to, ka vismaz 6-8 mēneši gadā ir jāizmanto apkure, tādejādi lielākoties dzīvojamās/darba telpās gaiss ir sauss. Tas paātrina šujmašīnas eļļu izšūšanu, kas savukārt nenodrošina mezglu pietiekamu eļļošanos. Ja netiek nodrošināta pienācīga eļļošanās, mezgli pastiprināti uzkarst, kā arī palielinās berze. Tā rezultātā pasiprināti cieš šujmašīnas motors, kam nepieciešama lielāka piepūle, tādejādi stipri tiek saīsisnāts šujmašīnas motora mūžs. Ja sadzīves šujmašīna tiek izmantota atelje vai šūšanas kompercpakalpojuma veikšanai, tad būtu jārēķinās, ka tās apkopi ieteicams būtu veikt ne retāk kā reizi 6 mēnešos.

Tā kā strādājam katru dienu no 10-18.00, mūsu remonta pakalpojumus veicam atkarībā no noslodzes un detaļu pieejamības (ja tādas jāmaina), kā arī šujmašīnas remontam var nodot darba dienās līdz 18.00, kā arī sestdienās no 10.00 – 17.00.

Atsevišķos gadījumos varam veikt šujamtenikas nogādāšanu mūsu servisa centrā (ar Venipak kurjeru), izbraukumu pie klienta neveicam, jo uzskatam, ka apkope ir nopietns darbs specializētā darbnīcā, kur pieejami visi materiāli, instrumenti, kā arī rezerves daļu noliktava.

Pēc remonta uz veiktajiem darbiem ir garantija, tādejādi variet būt droši, ka esam atbildīgi par padarīto.

Gaidīsim Jūs un Jūsu šujamtehniku salonā Burda – Rīgā, Marijas ielā 21.

Kontakttelefons informācijai 22835650. Šeit par Jūsu šujamtehniku parūpēsies profesionāļi.